Otwarcie żłobka i przedszkola

SZANOWNI PAŃSTWO!

Od dnia 11 maja od 6.30do 16.00 nasze Przedszkole oraz Żłobek zostaje ponownie otwarte dla dzieci.

Z opieki przedszkolnej będą mogły korzystać dzieci, których rodzice pracują i nie mają możliwości pogodzić pracy zawodowej z opieką nad dziećmi w domu.

W związku z powyższym nauczyciele wszystkich grup skontaktują się telefonicznie z rodzicami celem zebrania informacji o potrzebach w zakresie zapewnienia opieki przedszkolnej. Sporządzone zostaną listy dzieci, które będą korzystać z opieki przedszkolnej od dnia 6 maja. Następnie rodzice tych dzieci zostaną zapoznani z procedurami, informacjami i ustaleniami dotyczącymi pobytu dziecka w przedszkolu oraz złożą stosowne dokumenty (Kartę pobytu dziecka w przedszkolu w czasie epidemii”) -do pobrania ze strony Szkoły Podstawowej w Jaślikowie, kartę można również wypełnić na miejscu.

Wszelkie informacje można uzyskać  telefonicznie (82 5778869).

Pytania można również kierować drogą mailową szpjaslikow@poczta.onet.pl